איך לגדל ג'ינג'ר?

ג'ינג'ר לגן ירקכשרק התחלתי לרצות לגדל ג'ינג'ר, מיד חשבתי שזה יהיה ממש קשה, אבל זה ממש לא.

ג'ינג'ר יכול למעשה להיות מתחרה חזק לתואר הצמח העצמאי ביותר בגינה, אתה יכול בקלות לטפל בג'ינג'ר שלך רק פעם בשנה בזמן הקציר כדי לשתול אותם מחדש ואז לשכוח מהם לשנה נוספת.

אתה יכול להתחיל בגידול שורשי ג'ינג'ר שנרכשו בחנות ולגדל אותם בקלות בעציצים או גיגיות, כך שגידול ג'ינג'ר בתוך הבית באקלים קר יותר אפשרי.

ג'ינג'ר אוהב מקומות מוגנים, אור שמש מסונן, אקלים חם, לחות ואדמה עשירה ולחה (זכור שזה צמח טרופי).

כתוצאה מכך, ג'ינג'ר אינו יכול לסבול כפור, אור שמש ישיר, רוחות חזקות ואדמה ספוגה במים.

איך לשתול שורש ג'ינג'ר:

הדרך הטובה ביותר להתחיל לגדל שורש ג'ינג'ר היא לקבל כמה קני שורש טריים ממישהו שגידל ג'ינג'ר בעבר, בתחילת האביב. אחרת פשוט תקנה קצת ג'ינג'ר בחנויות.

הקפד לבחור קני שורש בשרניים וטריים.
חפשו שורשים עם "עיניים" או ניצני צמיחה מפותחים. (הניצנים נראים כמו קרניים קטנות)

בין אם אתה שותל את שורש הג'ינג'ר שלך בעציץ או ישירות באדמה, אתה באמת צריך אדמה טובה מלכתחילה. האדמה צריכה להיות עשירה מספיק כדי לטפח את הג'ינג'ר שלך (אתה תמיד יכול להוסיף דשן), היא צריכה שתהיה לה מספיק לחות, כדי שהיא לא תתייבש, אבל צריך לנקז את האדמה כדי ששורשי הג'ינג'ר לא יתייבשו. להיות ספוג מים.

צמח ג'ינג'ר

קומפוסט טוב הוא כמובן אידיאלי. אני משתמש בתערובת של חלק מהקומפוסט הטוב ביותר שלי עם חלק מאדמת הגינה שלי.

הזמן הטוב ביותר לשתילה הוא סוף החורף/תחילת האביב. הקפד לבחור מיקום שבו הצמחים מקבלים הרבה אור, אבל שמש ישירה, ושם הם מוגנים מהרוח.

אתה יכול לחתוך או לשבור את קני שורש הג'ינג'ר לחתיכות קטנות עם ניצני צמיחה כל אחד. או פשוט לקרוס את כל העניין. שתלו את שורש הג'ינג'ר שלכם בעומק של חמישה עד עשרה סנטימטרים כשניצני הצמיחה פונים כלפי מעלה.

גידול ג'ינג'ר דורש הרבה לחות. האדמה לא אמורה להתייבש. עם זאת, אל תשקו יתר על המידה, מכיוון שהמים המנקזים ייקחו איתם חומרים מזינים.

לקראת סוף הקיץ, כשמזג ​​האוויר מתחיל להתקרר, הג'ינג'ר שלכם יתחיל לנבול. הפחת מים, אפילו תן לאדמה להתייבש. זה מעודד את הג'ינג'ר ליצור קני שורש. לאחר שכל העלים מתו הג'ינג'ר שלך מוכן לקציר.

איך לגדל שאלוט מנורות

15 ירקות לגידול באוקטובר