10 ירקות לגידול בקיץ

גן ירק קיץ יכול לספק שפע של ירקות טריים וטעימים להנאת כל המשפחה שלנו.

תענוג אמיתי להיות מסוגל לגדל את הירקות הללו לפי העדפותיו וצרכיו בגינת הירק שלנו. במרפסת, בחצר האחורית או סתם במרפסת, נוכל לגדל ירקות תוצרת בית מתי שנרצה.

היום אני מציע לכם רשימה לא ממצה של 10 ירקות נפוצים או מקוריים שתוכלו לגדל בעונת הקיץ, חלקם יגדלו רק במהלך הקיץ. הם אולי נראים קשים לגידול, אבל זה גם מה שהופך אותם למעניינים.


1) פלפלים:

צ'ילי טרי הם אחד מירקות גן הקיץ האהובים עלי. פלפלי צ'ילי תופסים מעט מאוד מקום ויכולים להניב יבול גבוה מאוד כאשר הם שותלים קרוב זה לזה.
שתלו כמה שיותר זנים של פלפלים ויש משהו לכל אחד. יש פלפלים קטנים מאוד, גדולים, חריפים מאוד, עדינים מאוד ומגוון שלם של צבעים וצורות שונות. התחל את צמחי הפלפל שלך עם הזרעים בתוך הבית לקבלת התוצאות הטובות ביותר במהלך הקיץ.

2) שעועית:

התחל לשתול שעועית ברגע שהאדמה והאוויר התחממו. נסו לבצע זריעה רציפה במשך 7 עד 10 ימים עם זנים שונים. זה ייתן לך יבולים רציפים של שעועית ואף לא יבול גדול אחד עם בזבוז אפשרי בגלל יותר מדי.

3) עגבניות:

ירק הגינה הפופולרי ביותר, העגבנייה היא קלאסיקה אמיתית והיא ללא תחרות. גידול עגבניות הוא לא רק מהנה אלא יאפשר לכם לייצר ולטעום כמה מהפירות הטובים בעולם. גדל כמה זנים בכל שנה כדי למצוא את העגבניות האהובות עליך. אתה יכול להנביט את זרעי העגבניות שלך בתוך הבית או שאתה יכול גם לקנות צמחי עגבניות מהמשתלה החל ממאי.

4) קישואים

אנחנו יכולים להשתמש בקישואים במתכונים רבים כמו סלטי קיץ או לבשל אותם במגוון דרכים, כולל "צ'יפס" קישואים וקלאסיקה כמו לחם קישואים.

5) תירס:

אחד הגידולים המתגמלים והמהירים ביותר לגידול. תירס טעים כשהוא מבושל דקות ספורות לאחר הסרתו מהגבעול.
נסה לגדל חלק קטן של תירס, ופתח את דרכך לשדה עצום של זנים מרובים.

6) מלפפונים :

מלפפונים הם צמחים שגדלים במהירות ולכן יכולים להפיק שפע של פירות בקיץ. הקפידו לבחור מגוון לפי החלל שיש לכם בגינה כי הצמחים יכולים לפלוש במהירות לכל דבר.

7) מלון או מלפפון מריר:
מקורי יותר מבן דודו המלפפון, מלון מר יגדל רק בקיץ ויעניק לכם תחושות טעם חדשות.

8) כרובית :
טוב מאוד לבריאותך, כרובית היא גם בעלת ברית חיונית בימי הקיץ החמים, כדי שתיאכל גולמית לרעננות רבה יותר.

8) כרישה:
כרישה חיונית לגינה שהולכת כל כך טוב עם קישים.

10) במיה:
במיה או במיה הוא ירק שראווניזים וגויאנים מכירים היטב אבל שהרבה פחות מוכר על ידי תושבי מטרופולין צרפת מכיוון שהוא דורש הרבה חום, אבל הקיץ יכול לאפשר ייצור קטן, לנסות בדחיפות.

10 ירקות עמידים לבצורת לגינה מודעת למים

5 יבולים שאתה יכול לקצור בפברואר