8 כלים חיוניים לגנן המתחיל

קל מאוד לקנות הכל וכל דבר ככלי גינון כשאתה מתחיל.
הציוד העדכני ביותר מבטיח רמה חדשה של מומחיות שטרם נראתה, שלא לדבר על קלות השימוש. אבל הדברים האלה יכולים לתפוס הרבה מקום במחסן הגינה שלך (אם יש לך כזה), לעלות לך הרבה כסף, ולהיות יותר מדי מיוחדים למה שאתה רוצה לגדל בגינת הירק שלך. במקום זאת, עדיף להתמקד בקניית הכלים הבסיסיים שיכולים לעזור לך כמעט בכל צרכי הגינון שלך.

1) כפפות

בעוד שגינון יכול להיות תחביב נפלא, הוא יכול להפוך במהירות לטרחה קוצנית וקשקשת ללא זוג כפפות טובות. ודא שאתה קונה זוג עמיד שאינו מגושם מדי. הרחק אותם מיותר מדי שמש, לחות וחרקים כאשר אתה לא משתמש בהם.

נסה את כפפות Gardena הזמינות אֲמָזוֹנָה.

2) כף או כף השתלה

הכף אידיאליות לשתילה, חפירה בפינות והסרת עשבים שוטים. אם תקציב הגינון שלכם מאפשר, רכשו כף יד מחושלת מנירוסטה או לפחות כף עם ראש נירוסטה. זה יבטיח עמידות ואריכות ימים.

נסה אותם transplantoirs Gardena זמין באמזון

3) כף

אתים מרובעים אלה עם ידיות קצרות משמשים לחפירת בורות לצמחים ולהזזת ערימות קטנות של אדמה מאזור אחד למשנהו. קח שופל עם ראש פלדה חזק וידית פיברגלס עבה. כלי זה יכול להיות די יקר אבל חפירה טובה תחזיק מעמד לעונות גינון ארוכות!

נסה את כף Silverline זמין ב אֲמָזוֹנָה

4) מגרפה

כשהעלים והפסולת נושרים, מגרפת הפלסטיק החסונה והזולה שלך נמצאת שם כדי לאסוף אותם. אכן כלי חיוני, לא תתאכזבו מהניקיון של הגינה שלכם.

נסה את Silverline Rake זמין ב אֲמָזוֹנָה.

5) מעדר

סוג הגינה שלך יכתיב איזה סוג מעדר יהיה הטוב ביותר עבורך. גן ירק עשוי לדרוש מעדר יציב ורחב למדי. אם יש לך גינה עם צמחים רב שנתיים, יהיה צורך במגע עדין יותר וייתכן שיידרש מעדר עדין יותר.

נסה את מעדר Silverline זמין ב אֲמָזוֹנָה

6) צינור ארוך עם אקדח ריסוס

מים הם נשמת אפה של הגינה שלך. זה הכרחי שהצינור שלך יצליח להשקות את כל אזורי הגינה שלך. הזרבובית המתכווננת מאפשרת לך לשלוט בלחץ המים. ועם צינור הגינה הנשלף, המאבק לסלילת צינור הוא נחלת העבר.

נסה צינור גינה ואקדח ריסוס GRÜNTEK הזמינים ב אֲמָזוֹנָה

7) מגזרים ו/חותכי ענפים

אם יש לכם משהו בגינה שזקוק לגיזום, כמו עצים או שיחים, בקרוב תזדקקו לזוג גוזמים חסונים, המסוגלים להסיר ענפים בקוטר של עד 5 ס"מ, הכלי החיוני הזה צריך להיות בכל סככה.

נסה את הגוזם פיסקארס או חותך ענפים פיסקארס זמין באמזון

8) מריצה

אם הגינה שלך די נרחבת, אם אתה משתמש בקומפוסט, או אם יש לך הרבה עבודה לעשות בעצמך בגינה שלך, אתה מועמד אידיאלי עבור מריצה. מריצה בשתי ידיים עולה בסביבות 80 אירו ויכולה לעזור לך להעביר מאות קילוגרמים של אדמה!

נסה את מריצת DJM הזמינה ב אֲמָזוֹנָה

ערכות כלי גינון מלאות

כל ערכות כלי הגינה השלמות ici.

10 ירקות שגדלים היטב במזג אוויר חם

איך לגדל שעועית פאווה מזרעים